Chrysler Sebring

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM1637ON
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM1637ON
7,00000
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
Shipping Info

Cash on Delivery

+
Chrysler Sebring
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Shitet Chrysler Sebring  

✅Viti 2010  
✅Motor benzinë 2.4  
✅Kambio automatike 
✅Km:140 mijë
✅Tapiceri lekure me ngrohje 
✅Komanda ne timon  
✅Navi me touch android me wi-fi 8 inch 
✅Sensor dhe kamer parkimi 
✅Pilot automatik  
✅Disqe aumini R-18 
✅Goma të reja 

Similar Products

You may also be interested in